?

Log in

No account? Create an account

Lou

Nevím, co mám říct. Štve mě, že jsem tě nikdy neslyšela naživo. Každopádně ale, díky za všechno.

Tags:

Ve zkratce

Tak jo, tak jo. DMD 2013 jest definitivně v čudu a já v souvislosti s ním dospěla k jednomu rozhodnutí. Letos vám nebudu zahlcovat feed, ale hezky spořádaně sem položím odkaz - pro případ, že by se chtěl někdo mými letošními drabblaty pročíst. Je jich dvaatřicet, což, myslím si, docela stačí, aby to ještě člověk ve zdraví přežil.
Letošní DMD se pro mně neslo ve znamení šílených sprintů mezi počítačem, školou a dvěma vzdálenými městy, takže jsem opět jen "přicmrndávala"; každopádně to ale bylo zajímavé, a můžeme se jen dohadovat, co přinese další ročník.
A co je ještě nového?
Chystá se tu k oprášení jeden notoricky známý a jeden zbrusu nový, ledva se vylíhnuvší fandom. (Vím, jak to dopadá, když slíbím termín, ale sama za sebe dodávám, že se na oba moc těším. Člověk koneckonců píše hlavně proto, aby vyhrabal a odkryl i ty vrstvy příběhu, které mu kánon decentně tají. Co si nenapíšeme, to zkrátka nemáme. Též je hezké, když má člověk šikovné spolupsavce, na jejichž příběhy se může těšit, když si sám dává pauzu. (Řekl tu někdo Bunkr? Co? Co?:)
Zítra mě čeká další část maratonu, (a další zápočet), těším se velmi. A vy si užijte víkend. Koneckonců, je jaro.

Tags:

Další nadílka

Druhý dárek ze čtyř. Dnes 300 slov pro Iantoucha. Snad se mu budou aspoň trochu líbit.

Název: Veselé Vánoce, pane Jonesi!
Fandom: Torchwood
Rating: bez omezení
Varování: Vánoční duch! Spousta Vánočního ducha - děkujeme, Jacku.Read more...Collapse )

Tags:

Po neděli

Než se dostanu k něčemu podstatnému, tohle mi dnes poslala - a po neskutečný době připomněla - jedna fajn knihovnice. (Díky, díky!:) Bylo moc fajn si tuhle ptákovinu zase pustit.

P.S: Díky, Vzoro a Arengil, neděle byla fajn a fakticky se těším, až nás nebude dělit devadesát kilometrů. (Což se STANE, i kdybych měla bydlet někde na hausbótu a živit se vltavskýma grundlema.)
Mimochodem, pořád nevím, kdo byl nádražní sebevrah, ve zprávách to prý nebylo. Třeba na tom nádraží opravdu straší a všichni, včetně vlakvedoucího, záchranky a hasičů tam lítali zbytečně. Počkáme a uvidíme. Inu... Život je plný překvapení.

Tags:

Vánoční resty

Hádáte správně! Dnes se naděluje.:) Dary budou celkem čtyři, něco dnes a něco zítra. První žadatel neupřesnil fandom, čehož jsem nečestně a nesportovně zneužila ku oprášení jednoho ze svých oblíbených. Snad se mu i tak bude líbit.

Název: Když sněžilo
(330 slov pro Sovu)
Fandom: Přístavní grázlové
Varování: Sentiment.

TudyCollapse )

Tags:

2013

Tak, a je v čudu. Jeden z nejkomplikovanějších roků, jaké mám za sebou. Včera jsme ho během přípitku spontánně nazvali výrazem, který by Gutha-Jarkovského zaručeně nepotěšil, ba možná dokonce šokoval. Za sebe bych ale v rámci spravedlnosti měla přiznat, že ten za..... rok 2012 měl také několikero světlých okamžiků.

Read more...Collapse )

Tags:

Veselé Vánoce!

Ráno jsem se (tradičně) vzbudila s horečkou a bolavým krkem, což znamená, že je tu Štědrý den. A co si budeme povídat, trávit ho v posteli s čajem a literatůrou je asi ta nejlepší verze ze všech.:)
Krásné svátky všem a (jako vždycky) - žádosti o literární dar do komentářů.:)

Tags:

Pro Sovu,

která nepřestane poňoukat, dokud mně fakticky zase nedonutí psát.:D Říkala si o to. Následky nechť padnou na její hlavu.

Název: Signifikantní banán

Fandom: Hádejte. Ale neodjišťujte zbraní svých. Jo, a ty zuby nechte v puse taky, děkuji.:D

Rating: Je to cudné
Slova: Neštvi, banán, nožička.


Read more...Collapse )

112!

Milý Oscare, už je to sto dvanáct let, a pořád tě zbožňujeme. A protože samozřejmě víme, že nejsi mrtvý - řev motoru a pokutové lístky za překročenou rychlost budiž toho důkazem - dospěli jsme k názoru, že si k Vyproštění zasloužíš dárek. Není velký. Ale je tak upřímný, jak ho jen Vidoucí dokáže spáchat.


Read more...Collapse )

Profile

Aha
aliceingarden
aliceingarden

Latest Month

July 2015
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek